abakart

Home News Promocja Pomorza w Berlinie


Promocja Pomorza w Berlinie

There are no translations available.

VisitGdansk w BerlinieCzytelnicy weekendowego wydania "Berliner Zeitung" mogli poznać atrakcje turystyczne Pomorza Gdańskiego. W gazecie znalazł sie specjalny dodatek "VisitGdansk" promujący Gdańsk, Sopot, Gdynię i inne miejscowości woj. pomorskiego. Dodatek trafił też na główną stronę serwisu internetowego tej opiniotwórczej gazety.
Kolorowe, bogato ilustrowane wydawnictwo pomieściło teksty i fotografie ukazujące zabytki starego Gdańska, możliwości wypoczynku i rozrywki w Sopocie oraz morskie tradycje Gdyni. Oddzielny tekst poświęcono mniejszym miejscowościom turystycznym woj. pomorskiego. Czytelnicy mogli też dowiedzieć się o nadchodzącym Zjeździe Gdańszczan, staraniach metropolii gdańskiej o przyznanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury i przygotowaniach do EURO 2012. Zamieszkałe w Trójmieście, a pochodzące z zagranicy panie zrzeszone w International Women's Club, podzieliły się swoimi entuzjastycznymi opiniami o pobycie nad polskim morzem.
Dzięki 80 tys. nakładu promocja uzyskała duży zasięg oddziaływania.
Dodatkowym, znaczącym wsparciem jest prezentacja dodatku w serwisie internetowym "Berliner Zeitung", która potrwa jeszcze w pierwszych dniach maja.
BZBaner reklamowy z linkiem do dodatku umieszczono na głównej stronie serwisu, wśród najważniejszych informacji dnia (http://www.berlinonline.de/berliner-zeitung/berlin/).
Wydawcą VisitGdansk Magazine jest agencja reklamowa Abakart Travel Promotion z Sopotu. Numer powstał we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz władzami Gdańska i Sopotu.
To już 15 wydanie magazynu promocyjnego VisitGdansk. W ciągu 5 lat wydawnictwo osiągnęło łączny nakład 800 tys. egzemplarzy. Dodatki przygotowane w 6 językach trafiły do takich gazet jak „The Sunday Times” w Londynie, „Svenska Dagbladet” i „Sydsvenska Dagbladet” w Szwecji, „Lübecker Nachrichten” w Niemczech, „Dagbladet” w Norwegii, „Politiken” w Danii i „Turun Sanomat” w Finlandii.
W ramach projektu funkcjonuje także strona internetowa www.VisitGdansk.eu
 

Banner

Newsletter