abakart

Home News Nowy numer „Odkryj Europę”


Nowy numer „Odkryj Europę”

There are no translations available.

okladka510Kolejne wydanie magazynu turystycznego "Odkryj Europę - Kraje Nordyckie" trafił w sobotę 28 maja razem z "Gazetą Wyborczą" do rąk czytelników w Warszawie i Trójmieście.

W numerze można znaleźć kilka tekstów prezentujących atrakcje turystyczne Bornholmu adresowane dla miłośników turystyki aktywnej, zwiedzania, dobrej kuchni i sztuki oraz rodzinnego wypoczynku. Obszernie opisano też uroki Norwegii, która kusi niezwykłą urodą Krainy Fiordów i Dalekiej Północy. Dla osób obawiających się norweskich cen przygotowano praktyczny poradnik, dzięki któremu wyprawa na północ może okazać się tańsza niż pobyt nad Bałtykiem... Z kolei Szwecja zaprasza do rowerowej wyprawy przez Bałtyk. Szkierowe wybrzeże Karlskrony to raj dla miłośników dwóch kółek.

Internetowa wersja magazynu będzie dostępna od poniedziałku w sekcji Turystyka portalu gazeta.pl. Oprócz najnowszych tekstów znaleźć tam można będzie artykuły poświęcone atrakcjom północnej Europy pochodzące z wcześniejszych wydań dodatku.

Magazyn przygotowano we współpracy z narodowymi organizacjami turystycznymi Danii (VisitDenmark) i Norwegii (Innovation Norway) oraz liniami promowymi Stena Line i biurem podróży Sea Tours.

 

Banner

Newsletter